Logg inn

Arcon / Kontakt oss

Logistikk og kjemiløsninger for din bedrift »

Kontakt oss

Post Postboks 126, 1471 Lørenskog
Besøk Haralds vei 12, 1470 Lørenskog
   
E-post arcon@arcon-as.no
   

Marius Selvig

marius.selvig@sel-trade.no
+47 67 91 18 15

Tove Svardal

Salgsleder og kjemiingeniør
tove.svardal@arcon-as.no
+47 67 97 96 03 /
+47 95 97 78 76

Tor Halvorsen

Kjemiingeniør
tor.halvorsen@arcon-as.no
+47 67 97 96 04 /
+47 91 32 50 98

Martine Jonassen

Prosjekt- og salgsansvarlig kjemiingeniør
martine.jonassen@arcon-as.no
+47 67 97 96 04 /
+47 98 28 33 38

Kjersti Wettre

kjersti.wettre@sel-trade.no
+47 67 91 18 12

Gunnar Blårud

Logistikkansvarlig
gunnar@permakem.no
+47 67 97 96 11

Bodil Gulbransen

HMS-ansvarlig
bodil@permakem.no
+47 67 97 96 00